Pomysł na biznes – renowacja lakieru

Kilka lat temu wraz z mężem postanowiliśmy otworzyć własny biznes. Nie do końca mieliśmy na niego pomysł dlatego też zaczęliśmy szukać wśród branż niszowych. I wpadł nam do głowy pomysł żeby otworzyć car spa.

Robimy renowację lakieru, czyszczenie i inne

renowacja lakieruZ racji tego, że w naszym mieście nie było jeszcze ani jednego takiego punktu szybko zaczęliśmy mieć grono stałych klientów. Z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć działania naszej firmy o auto detailing. Na początku niewiele osób wiedziało co to takiego. Dlatego postanowiliśmy włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszej firmy mówiącej co to jest detailing. Wiele osób niestety myli takie spa ze zwykłymi myjniami i zakładami na przykład lakierniczymi, gdzie można zrobić zwykłe polerowanie karoserii samochodu. Natomiast zabiegi z auto deilingu trwaja czasami nawet cztery dni. W naszym zakładzie liczy się przede wszystkim precyzja i dokładność. Tutaj nie może być pośpiechu. Czyści się oczywiście nie tylko samochód z zewnątrz, ale również wewnątrz. Na tą chwilę jesteśmy jedną z dwóch firm, która oferuje takie usługi w naszym mieście. Jednak nieskromnie przyznając mamy dużo większe pole do popisu aniżeli nasza konkurencja. Swego czasu mieliśmy nawet raz specyficznego klienta. Przyjechał do nas swoim terenowym samochodem, a na przyczepie ciągnął łódź. Chciał abyśmy wykonali kompleksowy detailing i dla jego samochodu i dla jego łodzi.

Podjęliśmy to wyzwanie. Zajęło nam ono siedem dni roboczych. Jednak było dla nas ogromną przyjemnością i satysfakcją, kiedy klient wyjeżdżał od nas zadowolony i z uśmiechem na twarzy.  Najlepsza pielęgnacja samochodowa na: http://amb-autodetailing.pl.